Çalışma Saatlerimiz : Hafta içi 08:30 - 20:00 Hafta sonu 10:00 - 17:00
Lezzeti Paylaşın, Takip Edin!

DOĞRUDAN TARIM VE GIDA MARKET

Türkiye’nin üreten gücü Konya Şeker, Doğrudan Tarım ve Gıda Marketlerini 2013 yılında faaliyete geçirdi. Zaman içerisinde yeni açılan mağazalarla büyümeye devam etti. Şuan itibari ile 6 şehirde 45 mağazası ile müşteriler ine hizmet vermektedir.

Doğrudan Tarım ve Gıda Marketlerinin kuruluş amaçlarından birisi de Konya Şeker bünyesindeki tesislerde üretilen kaliteli ürünleri, eksizsiz çeşitleriyle keyifli alışveriş deneyimi ile tüketicilere sunmaktır.

Doğrudan Tarım ve Gıda Marketleri etkin ve kaliteli hizmet sunarak üretimde kullanılacak hammaddeler açısından Türk çiftçisinin yetiştirdiği, tarımsal ve hayvansal mahsullerinin en yüksek kalite standartlarına ulaşmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Doğrudan Tarım ve Gıda Marketlerinin 34 Mağazasında bulunan kasap reyonlarında, Konya Şeker bünyesinde bulunan Panagro Et ve Süt Entegre tesisinde kesilen hayvanların dana eti, kuzu eti ve sakatat ürünleri tüketicilere sunulmaktadır. Tüketicilere sunulan bu ürünlerin tamamı helal sertifikalı olup ve modern tesislerde ve hijyenik koşullarda kesilip işlenmektedir.

Tüm soğuk dolap ürünleri ve donuk grubu ürünler, ürün yapılarına ve ideal depolama sıcaklıklarına uygun frigolu araçlarla fabrikalardan teslim alınarak depoya teslim edilir. Mağaza siparişlerine göre soğuk zincir kırılmadan ürünler mağaza depolarına ve oradan da mağaza içindeki ideal soğukluktaki sergileme dolaplarına transfer edilir.

Çiftçilerimizin sadece tüketimde değil üretim de de kullanabileceği ürünlere de ulaşabilmesi için Doğrudan Tarım ve Gıda Marketlerinin 5 inde tarım malzemelerine ve gübre, yem, tohum gibi ürünlere yer verilmektedir

Dış tedarikçiler ise sektörlerinde lider olan ve ürün kaliteleri tüketiciler tarafından beğenilen markalardan seçilmektedir.